Begrafenisvereniging Haarle

 

Begrafenisvereniging Haarle


Een begrafenis of crematie is een ingrijpende gebeurtenis in het leven waar iedereen vroeg of laat mee wordt geconfronteerd. Er zijn tal van formaliteiten die in enkele dagen geregeld moeten worden. De voornaamste zorg van de begrafenisvereniging is dat de overledene eervol en op gepaste wijze wordt begraven of gecremeerd.

Namens de begrafenisvereniging organiseert de uitvaartleider samen met u of de nabestaanden de uitvaart/crematie. Hij is deskundig en regelt in overleg alle bijkomende zaken die met een overlijden te maken hebben. De uitvaartleider voert voor onze leden zijn werkzaamheden uit in ‘dienst’ van de Begrafenisvereniging Haarle.

De begrafenisvereniging Haarle bestaat sinds 1 januari 1984 als zelfstandige vereniging. Voor die tijd werden de werkzaamheden uitgevoerd onder de paraplu van Plaatselijk Belang.

 

Lidmaatschap

Bij overlijden